Robot, smok i samolot czyli kolejny kreatywny zestaw dla Twojej pociechy (lub męża)

Lego Creator to seria znanych klocków, która oferuje dzieciom i dorosłym zestawy związane z budynkami, pojazdami, zwierzętami, a nawet bukietami kwiatów. Jest chyba jedną z bardziej popularnych serii Lego, również dzięki temu, że duża część pudełek zawiera klocki, z których ułożymy nie jeden obiekt, ale aż trzy. Przykładem takiego zestawu jest Super Robot 31124.

Robot

Ten zestaw Lego pozwala zbudować Super Robota, podobnego wyglądem do niektórych superbohaterów i przeznaczony jest dla dzieci od szóstego roku życia. Zabawka może ruszać głową i kończynami, dzięki czemu każda walka robotów z jej udziałem będzie niezwykle realistyczna, a 159 elementów w tym zestawie zajmą pociechę na tyle długo, że rodzic na spokojnie dokończy tworzyć swoją prezentację biznesową.

Pozostałe opcje

Jeśli znudzi nam się robot, możemy go zmienić w skrzydlate stworzenie. Mecha smoka i robota przekształcimy również w samolot z regulowanymi skrzydłami, co oznacza, że zestaw Super Robot 31124 (duży wybór na stronie www.taniaksiazka.pl) będzie wspaniałym uzupełnieniem naszych zestawów miejskich, leśnych, lotniczych i fantasy. Inne zestawy, które mogą pasować do Super Robota to przykładowo Majestatyczny tygrys, który stoczy zaciętą walkę ze smokiem lub Lego City Centralny port lotniczy, na którym wyląduje nasz samolot.

Super Robot a rozwój

Ten zestaw to nie tylko czysty relaks, ale także porządny trening dla komórek mózgowych małych budowniczych. Układanie klocków Lego z pewnością uczy kreatywności, determinacji i logicznego myślenia. Liczenie klocków nauczy naszą pociechę podstaw matematyki, a zamiana jednej postaci w inną przyczyni się do poprawienia zdolności przekształcania, niezwykle przydatnej w codziennym życiu.

Polecamy zaopatrzyć się w pojemnik na klocki, co przy odrobinie praktyki nauczy dziecko umiejętności organizacji swojego pokoju. Zagwarantuje nam to bezpieczeństwo i większy ład w domu.

Na prezent

Zestaw Super Robot 31124 to pomysł na prezent dla chłopców w szkole podstawowej i liceum, ale także dziewczynek, które nie boją się wyzwań. Robota sprezentujemy dziecku na przykład na Boże Narodzenie, urodziny czy Dzień Dziecka.